Gold partner
32
Роки досвіду
12
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
5752
Останній візит на сайт
вчора

Продаж будинків (2)

  • 335 000 $
    1 523 $/м²

    Академічний пров., 15

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    220 / 140 / 20 м²
    2 поверхи
    10 сот
    4 кімнати
    3 дні тому
    БЕЗ КОМІСІІ Продаж Будинку в Новоселках, пров. Академічний буд.15 Основний будинок два поверхи та підвал площею 220 кв.м , на ділянці 10 соток , другий будинок 100 кв. м. З ремонтом , з меблями , газопостачання центральне , котел німецький , економічний Buderus , каналізація міська, є альтанка з барбекю , озерце, територія з садом і газоном , автоматичний полив, поряд ТЦ Магелан, школи , садочки , метро 20 хвилин !можливий обмін на квартиру в новому будинку з ремонтом з доплатою!
    Рієлтор
  • 77 700 $
    648 $/м²

    19 вул.

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    120 / 75 / 16 м²
    2 поверхи
    11 сот
    4 кімнати
    2010 рік побудови
    3 дні тому
    БЕЗ Коміссіі!!! Введений в експлуатацію, в електронному реєстрі!! Продається дачний будинок в ст Глеваха -3, по 19 вулиці , лінія 48 площею 120 кв.м три спальні та кухня - вітальня, опалення електричні батареї, газовий балон, пічне опалення для двох поверхів як альтернатива, бойлер, скважина 70 метрів, фільтри для води! Є літня кухня, крита зона відпочинку, зона мангал, газон, фруктові дерева! Все для родини і для відпочинку! Асфальтована дорога по основних дорогах, до будинку ґрунтова дорога . Зроблено для себе не на продаж!! Для постійного проживання можливий !!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.